UNIPASZ – Twój partner w hodowli!

Polski producent pasz pełnoporcjowych i uzupełniających dla koni, królików, drobiu, bydła, ryb oraz surowców ekstrudowanych.

Historia

Jesteśmy rodzinną firmą z wyłącznie polskim kapitałem, założoną w 1991 roku -założoną z pasji do hodowli drobiu. Posiadamy jedną wytwórnię pasz, która mieści się w Siemiatyczach w województwie Podlaskim.

Nasze ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie pełnej gamy wysokiej jakości pasz pełnoporcjowych, uzupełniających, dodatków mineralno – witaminowych o nazwie UNIVITY oraz  UNIPREMY.

Oferta

Prowadzimy skup zbóż i oferujemy w ciągłej sprzedaży surowce wysokobiałkowe, w tym ekstrudowane, oraz inne komponenty paszowe. Nasze produkty są dostępne przez sieć punktów sprzedaży w całej Polsce oraz za granicą. Firma posiada własny transport do przewozu pasz w workach i luzem oraz świadczy usługi transportowe. Możesz się z nami skontaktować- szczegóły znajdziesz w zakładce Kontakt.

Zapraszamy do współpracy hodowców, hurtownie oraz punkty handlowe z całej Polski.

Wyróżnienia

Produkty nasze ze względu na ich jakość  wielokrotnie były nagradzane Złotymi Medalami na targach branżowych zarówno w kraju jak i poza granicami. Stosujemy nowoczesne metody obróbki i uszlachetniania pasz jak ekstrudowanie, mikronizacja, natłuszczanie i melasowanie.